SWISS TRANS

bus Szwajcaria

SWISS TRANS

Nasza firma transportowa specjalizuje się w profesjonalnych przewozach do Szwajcarii. Dysponujemy niewielkimi busami, dzięki czemu podróż przebiega w komfortowych warunkach. To znakomita opcja dla osób, które mają dość zatłoczonych autokarów. Z nami trasa przebiegnie przyjemnie, a przede wszystkim bezpiecznie. Za sukces naszego przedsiębiorstwa odpowiada przede wszystkim wieloletnie praca. Zdobyte doświadczenie sprawia, że oferowane przewozy do Szwajcarii to usługi na najwyższym poziomie. Ponadto zapewniamy prostą i szybką rezerwację, a także korzystne ceny. Zawsze dbamy o interesy naszych klientów. W sposób elastyczny dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb.

Szwajcaria busem

Nasze busy do Szwajcarii to nowoczesne pojazdy, dzięki czemu podczas podróży można poczuć się zupełnie tak, jak w samochodzie osobowym. Jest to szczególnie odczuwalne podczas długiej podróży, gdzie potrzebujemy komfortu oraz swobody. Każdy pasażer może mieć pewność, że jego przestrzeń osobista nie zostanie naruszona. Regulowane siedzenia to dodatkowy plus. Pozwalają one maksymalnie się odprężyć, czy też zdrzemnąć. 
Możemy pochwalić się zmodernizowaną flotą pojazdów. Dbamy o to, aby wszystkie samochody utrzymywały wysoki poziom sprawności. Wszelkie przeglądy techniczne wykonujemy wyłącznie w zaufanych stacjach diagnostycznych.

Czas to pieniądz

Oczywiście każdy uczestnik podróży objęty jest ubezpieczeniem. Przed wyruszeniem w trasę busy są kompleksowo sprawdzane. Systematycznie dokonujemy również wymiany części eksploatacyjnych, które zużywają się podczas jazdy. Nie czekamy, aż pojazd ulegnie uszkodzeniu. Wszystko po to, aby trasa przebiegła spokojnie i bezproblemowo. Nasz profesjonalizm potwierdza szerokie grono stałych klientów.
Posiadane przez nas busy posiadają klimatyzację, co jest podstawą do tego, aby podróż przebiegała w dogodnych warunkach. Jest to szczególnie istotne w lecie, kiedy na zewnątrz panują wysokie temperatury. Ciężko wyobrazić sobie daleką podroż bez uruchomionej klimatyzacji. Oczywiście w naszych samochodach można znaleźć również szereg innych udogodnień, czyli np. bezprzewodowy internet, czy też gniazdka do ładowania urządzeń mobilnych.

Optymalne trasy

Proponowany przez nas transport do Szwajcarii jest szybki, a zarazem bezpieczny. Krótki czas przejazdu zawdzięczamy starannemu planowaniu tras. Przed każdą podróżą ustalamy, jakimi drogami najszybciej dotrzemy do celu. Staramy się unikać zakorkowanych oraz problematycznych tras.  
Proponujemy usługi przewozowe świadczone w systemie "door to door". Oznacza to, że pasażerów odbieramy z wskazanego miejsca, a także dowozimy pod wskazany adres. Z punktu widzenia klienta jest to rozwiązanie wygodne, które pozwala zaoszczędzić sporo energii oraz pieniędzy. Przede wszystkim nie ma konieczności inwestowania w dodatkowy transport (w celu dojechania np. z dworca do domu). Jest to spore ułatwienie, szczególnie jeśli taszczymy ze sobą bagaże. Unikniemy również konieczności samodzielnego podróżowania w godzinach nocnych.

SZWAJCARIA BUS

Oferowane przez nas busy do Szwajcarii to usługi w pełni profesjonalne, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających. Przewóz odbywa się w kameralnej i przyjaznej atmosferze. Posiadamy kilkuosobowe busy, które zapewniają wysoki poziom komfortu oraz swobody. Nowoczesna flota pojazdów daje pewność, że podróż przebiegnie sprawnie oraz bezpiecznie. Wyróżnia nas także elastyczne podejście. Staramy się dopasować nasze usługi do potrzeb klientów - jest to szczególnie ważne w przypadku przewozu większych grup. W takim przypadku warunki współpracy ustalane są w sposób indywidualny. Warto pamiętać, że przejazdy grupowe opłacają się o wiele bardziej, jeśli chodzi o cenę. Często korzystają z nich osoby, które podróżują do Szwajcarii w celach zarobkowych.

25

Kursów do Szwajcarii miesięcznie

15

busów do Szwajcarii

92

trasy Polska Szwajcaria miesięcznie

100

pasażerów tygodniowo do Szwajcarii

Zniżki dla stałych klientów


Lojalni klienci są dla nas bardzo ważni. Staramy się więc zapewnić im wyjątkowe warunki współpracy, tak aby poczuli się docenieni. Właśnie dlatego przewidujemy zniżki dla osób, które często korzystają z naszych usług. Dogodne warunki współpracy zapewniamy również grupom zorganizowanym. W ten sposób można zaoszczędzić całkiem sporą ilość gotówki.
Oferowany przez nas transport do Szwajcarii zawsze odbywa się z troską o bezpieczeństwo pasażerów. Nasze pojazdy są nowoczesne oraz posiadają bogate wyposażenie. Należy również podkreślić, że regularnie przechodzą one przez kontrole techniczne. Korzystamy wyłącznie z usług renomowanych stacji diagnostycznych, gdyż pragniemy mieć sto procent pewności, że pojazd jest sprawny. Oczywiście żaden bus nie jest wypuszczany w trasę bez kontroli. W ten sposób udało nam się obniżyć ryzyko wystąpienia usterki do absolutnego minimum.

Rezerwacja busa do Szwajcarii

Proponowane przez nas przewozy do Szwajcarii odbywają się kilka razy w tygodniu. Znalezienie dogodnego terminu nie powinno stanowić problemu. Rezerwacji można dokonać nawet na ostatnią chwilę, o ile tylko dostępne są wolne miejsca. Warto jednak pamiętać, że lepiej jest zarezerwować miejsce w busie wcześniej. Dzięki temu można mieć pewność, że nikt nas nie ubiegnie. Dotyczy to w szczególności mocno obleganych terminów np. przed świętami.
Rezerwacja może zostać wykonana drogą mailową lub telefoniczną, a wszystko zależy wyłącznie od osobistych preferencji. Dobrze jest dodatkowo skontaktować się z nami, aby potwierdzić rezerwację. Rozumiemy, że sytuacje losowe mogą pokrzyżować plany. Właśnie dlatego umożliwiamy odwołanie, czy też przełożenie rezerwacji na inny termin. Klient nie musi obawiać się nieprzyjemnych konsekwencji. Istotne jest jedynie to, aby wszelkie zmiany zostały dokonane w odpowiednim czasie. Jeśli planujemy odwołać rezygnację, to powinniśmy to zrobić minimum jeden dzień wcześniej. Dzięki temu inna osoba będzie mogła zarezerwować termin, z którego zrezygnowaliśmy. Warto również pamiętać, że każdy pasażer odbierany jest z wskazanego miejsca. Brak informacji o odwołaniu rezerwacji może sprawić, że kierowca bezsensownie pokona wiele kilometrów. Jest to nie tylko strata czasu, ale również pieniędzy.

Busy do Szwajcarii

http://swisstrans.pl
http://onebus.pl